Konfirmantar Ulstein kyrkje 9.-10. september

Laurdag 9. september klokka 10:

Arnesen, Gard Grimstad
Ciparyte, Greta
Dalbakken, Eivind
Dimmen, Herman Brandal
Dimmen, Marcus
Dimmen, Martine Teigene
Ertesvåg, June Muren
Fjørtoft, Gard Joakim
Flø, Julie Kleven
Haddal, Niklas
Hatløy, Tobias Pettersen
Judvytis, Klaidas
Kleiven, Maren Slotterøy
Kleiven, Sindre Ryttvad
Kleven, Sanne
Kvalen, Oline Rise
Lydersen, Anette
Løset, Frida Markussen
Melø, Martin Ulstein
Moldskred, Mariell
Moltumyr, Markus Eide
Ose, Jonas Andre
Soleng, Guro
Solheim, Adrian Nicolai Pilskog
Sundal, Kristian
Vik, Elisabeth Fjørtoft
Våge, Mona

 

Laurdag 9. september klokka 12:

Beckers, Mikael Aschehoug
Bekkemellem, Fredrik Mork
Bratli, Oscar Dimmen
Dahl, Julie Årdal
Ertesvåg, Kjell Lea
Fredriksen, Mats
Haakonsholm, Helle
Håheim, Synne
Kleven, Anna Garnes
Lauvstad, Ida Valland
Låbakk, Oline Osnes
Myrene, Dagni
Pedersen, Isak
Pieroth, Maren Eirin
Rindalsholt, Jesper Moen
Ringstad, Marthe Olsen
Rogne, Elias Haram
Rossi-Kaldhol, Celina Marie
Røberg, Andreas Hasund
Skeide, Erlend Rokseth
Stave, Lina Dorthea Solheim
Tjervåg, Andreas Lund
Thormodsæter, Øystein Grimstad
Tødenes, Anna
Voksø, Ole-Kristian Korsfur
Wik, Idunn Regine

Søndag 10. september klokka 10:

Bjørvik, Jannicke
Brandal, Leonita Sofi
Bårslett, Synne Vågeskar
Fjelle, Marcus Andre
Flø, Frida
Fosse, Edel Charlotte Eiken
Grov, Eivind Andreas Teigene
Haddal, Sofie Dybhavn
Hatløy, John – Lloyd Dais
Husøy, Johannes Ottesen
Høydal , Sigrun Øyehaug
Kleven, Marita
Kvalsund-Grødahl, Johanne
Langnes, Anne Maria
Mork, Noah
Nesset, Ida-Kathrin Hasund
Nevstad, Jonas Myrene
Sandvik, Celine Gyllensten
Sjåstad, Glenn Tore Brandsøy
Stadeløkken, Marius Brevik
Strand, Marlen Hjorthaug
Strømsnes, Nathalie Garnes
Sætre, Andrea
Vågen, Aleksander Marø
Øvrelid, Aleksander Johannsen


Søndag 10. september kl. 12:

Berg, Malene Skaar
Ertesvåg, Thea Elise
Fonseca, Zerlina Anna-Mika
Fredriksen, Katrine Susann Ulstein
Gjerde, Henriette
Gjerdsbakk, Sondre Muren
Gundersby, Sigurd Skeide
Hagen, Peder Dragsund
Haugland, Aleksander Falceso
Helvig, Johanne
Hole, Elise Stolsmo
Kihle, Arthur Tobias Krumsvik
Kristiansen, Lars
Leirvik, Helena
Mork, Celina
Nygjerde, Ingrid Moldskred
Rooney, Johanne Skeide
Roppen, Kornelia
Røyset , Stine
Sandnes, Håkon Gideon Riise
Skeide, Andrine Frantsen
Skeide, Georg Ansgar
Skeide, Iver Myrene
Ødegård, Iver Fiskaa

Konfirmantliste

Vanylven kyrkje 25. mai klokka 11:

Matilde Sylte Ekremsæter
Raphael Andreas Fiskaa Gerbron
Jonas Lillebø Grønvold
Marius Lillebø Haugen
André Hellebust
Linnea Henriksen
Malene Munck Kragseth
Silja Emilie Krøvel
Andrea Løvold
Kristina Løvold
Eivind Rekkedal
Madelen Rimstad
Maria Andrea Seljeseth Nordal
Sara Marie Sjåstad Solheim
Frida Strand
Trine Strand
Sander Vikebakk
Natalia Justyna Zamrowska

 

Sande kyrkje 25. mai klokka 11:

Oeitveit, Christina Skarmyr
Danilaityte, Gabriele
Silva De Aguiar, Nathan
Støyle, Andrea
Vaage, Birger Isak

 

Syvde kyrkje 27. mai klokka 11:

Marius Wik Asklund
Torgeir Løseth Hellebust
Selma Jin Iversen
Jeanita Diana Løvoll Nordal
Iselin Oseberg
Sarah Michelle Rolland Raudøy
Ronja Seline Eikrem Sande
Petrine Ystebakk Sjåstad
Susann Eline Røys Stave
Marte Øvregård Thue